Ubytovanie

Dvojlôžková izbaDvojlôžkové izby ponúkame v dvoch variantách - s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami. Každá izba má samostatnú kúpelňu, TV a bezplatné WiFi pripojenie na internet. V rámci penziónu je k dispozícií spoločenská miestnosť s malou kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

Trojlôžková izbaTrojlôžkové izby ponúkame v dvoch variantách - s troma oddelenými lôžkami, alebo s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Každá izba má samostatnú kúpelňu, TV a bezplatné WiFi pripojenie na internet. V rámci penziónu je k dispozícií spoločenská miestnosť s malou kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

Štvorlôžková izbaŠtvorlôžkové izby ponúkame v dvoch variantách - s dvoma izbami a spoločnou kúpeľňou alebo jedna izba s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá izba má samostatnú kúpelňu, TV a bezplatné WiFi pripojenie na internet. V rámci penziónu je k dispozícií spoločenská miestnosť s malou kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

Kompletný cenník ubytovania nájdete na nasledujúcej stránke